Quality Studio

Omówmy projekt

Pierwszymi krokami pracy nad projektem jest przygotowanie briefu, wycena oraz ustalenie harmonogramu prac, a także odprawa wewnętrzna.

brief
Zaczynamy!
brief
 • Brief

  Stworzyliśmy specjalny dokument w którym Klient dokładnie opisuje swoje potrzeby, oczekiwania i dzieli się z nami swoimi oczekiwaniami. Dzięki takiemu działaniu już na początku pracy jasno określamy obszar działań i eliminujemy nieokreślone założenia.
  01.
 • Wycena i harmonogram prac

  Jeżeli prace i projekt wykraczają poza standardowy cennik wówczas dokonujemy aktualizacji wyceny i wraz z czytelnym uzasadnieniem opartym o wspólnie zrealizowanie doprecyzowanie briefu – przekazujemy do ostatecznej akceptacji Klientowi.
  03.
 • Doprecyzowanie briefu

  Analizujemy otrzymany materiał i dzielimy się z Klientem naszymi uwagami i spostrzeżeniami. Nasza wiedza i know-how uzupełniają wytyczne i wspólnie tworzymy najlepszą z możliwych do realizacji koncepcji.
  02.
 • Odprawa wewnętrzna

  Po akceptacji zlecenia przez Klienta organizujemy w firmie wewnętrzne spotkanie na którym wyznaczany jest zespół odpowiedzialny za realizację prac oraz ustalany jest cały konieczny sprzęt wymagany do realizacji projektu.
  04.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Kontakt
Close