• Slide 4

  VR - NOWOŚĆ

  Quality Studio oferuje profesjonalną realizację filmów z wykorzystaniem kamery VR

 • Slide 1

  QUALITY STUDIO

  Oferuje usługi z zakresu pre-press, druku, web design oraz fotografii.

 • Slide 2

  QUALITY STUDIO

  Oferuje również usługi z zakresu tworzenia oraz montażu filmów.

 • Slide 3

  QUALITY STUDIO

  Oferuje usługi z zakresu pre-press, druku, web design, fotografii, tworzenia oraz montażu filmów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.
Poniżej prezentujemy tylko niektóre zrealizowane przez nas projekty.

DTP

DTP

Project Detail

Super User

DTP

DTP

11
Share
Jako Wydawnictwo Inżynieria od lat tworzymy reklamy, broszury, foldery, opracowania, katalogi produktowe dla wielu małych i dużych przedsiębiorstw, zarówno do prasy, jak i dla wewnętrznych potrzeb firm. Powierzone nam zlecenie rozpoczynamy od przedstawienia koncepcji, a po jej akceptacji realizujemy zadanie, oferując również redakcję i korektę tekstów, a na wysokiej jakości wydruku kończąc. W ciągu 10 lat przygotowaliśmy ponad 1000 reklam oraz wydaliśmy drukiem ponad 100 czasopism i innych publikacji. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w kraju, oferując najwyższą jakość w krótkim czasie. W ciągu 10 lat nadzorowaliśmy druk ponad 100 periodyków, katalogów branżowych oraz książek, a także setki broszur i folderów. Powyżej prezentujemy tylko niektóre zrealizowane przez nas projekty.

O nasWieloletnia praca pozwoliła nam osiągnąć niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów.

 

Quality Studio wywodzi się z działającego od ponad dekady Wydawnictwa Inżynieria. W tym czasie wydaliśmy już wiele książek branżowych, broszur i folderów oraz ponad 120 numerów naszych periodyków: „GDMT geoinżynieria drogi mosty tunele”, „Inżynieria Bezwykopowa”, „Paliwa i Energetyka”, jak również kilkanaście edycji Katalogów Firm. Wszystkie materiały do tych publikacji przygotowywane są przez nasze Studio. Oferowane przez nas usługi to także realizacja sesji fotograficznych i filmów z eventów, placów budowy oraz innych wydarzeń, których wiele już za nami.

Oferujemy Państwu usługi z zakresu pre-press, druku, web design, fotografii, a także realizacji oraz montażu filmów. Nasza praca w branży wydawniczej pozwoliła nam poznać potrzeby Klientów oraz zdobyć doświadczenie, dzięki któremu możemy sprawić, by również i Państwa marka stała się bardziej rozpoznawalna. Oferując nasze usługi zapewnimy Państwu profesjonalizm oraz wysoką jakość w korzystnej cenie.

cos

Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca klientów. - William Deming

Nasza ofertaWychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługi z zakresu:

Fotografia

Dla naszych Klientów i na potrzeby Wydawnictwa realizujemy sesje fotograficzne z „lotu ptaka”, zdjęcia produktowe, reportaże oraz dokumentacje inwestorskie i inne zgodnie z oczekiwaniami.

Video

Od kilku lat wykonujemy videorelacje z imprez branżowych i targów, filmy z placów budowy i zakładów produkcyjnych, filmy reklamowe i szkoleniowe, wywiady oraz inne.

Pre-press

Jako Wydawnictwo Inżynieria od lat tworzymy reklamy, broszury, foldery, opracowania, katalogi produktowe dla wielu małych i dużych przedsiębiorstw, zarówno do prasy, jak i dla wewnętrznych potrzeb firm.

Web design

Obecność w Internecie jest jednym z podstawowych warunków zaistnienia na rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów tworzymy strony www, które na długo pozostaną w pamięci odbiorców.

VR www

Portfolio filmowePoniżej prezentujemy niektóre zrealizowane przez nas projekty

Jesteś ambitnym i utalentowanym fotografem?
Masz doświadczenie jako operator filmowy?
Posiadasz ciekawe kontakty i uważasz, że mógłbyś sprzedać nasze usługi innym?

Dołącz do nas!

Nasi klienciKONTAKT

logo kolor footer

ul. Samuela Lindego 14,
30-148 Kraków

tel.: +48 12 352 33 23
e-mail: marketing@quality-studio.com